Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vcelojedi 

4-13-2018 Snídaně s Novou

58 fotek 13.4.2018 - zobrazení
V pátek 13. dubna se děti z oddílu mladých ochránců přírody zúčastnily natáčení pořadu Snídaně s Novou, který si jako tip na výlet vybral návštěvnické středisko Vodní dům.
Děti, které se rozhodly zúčastnit natáčení, čekalo brzké ranní vstávání, protože odjezd z Vlašimi do Vodního domu byl již v půl šesté ráno. Hodina účastníky neodradila a do Vodního domu se vypravilo 11 dětí z oddílu mladých ochránců přírody Včelojedi.
Na tyto ranní ptáčata čekala zkušenost spojená s natáčením pořadu Snídaně s Novou, který si pro dva živé vstupy do relace vybral právě návštěvnické středisko Vodní dům.
Tentokrát naše úloha nebyla náročná, protože naším úkolem bylo postarat se o využití atrakcí a exponátů Vodního domu a tohoto úkolu jsme se, myslím, zhostili se ctí. Mimo to jsme viděli, jak probíhá živý přenos při natáčení, při práci jsme mohli pozorovat moderátore pořadu Pavla Svobodu nebo vidět práci kameramanů a osvětlovačů. Živý přenos zajišťoval satelit na osobním voze televize, ale signál nebyl nejlepší, proto se většina natáčení odehrála ve venkovním prostředí.
Probuzené a mokré děti se v závěru akce vyfotily s moderátorem a vypravily se po Snídani s Novou ve Vodním domě zpátky do školních lavic.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron