Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vcelojedi 

4-14-2019 Závody kočárků

120 fotek 1 video 15.4.2019 - zobrazení
V neděli 14. dubna se uskutečnila další benefiční akce pro paraZOO a Záchrannou stanici pro živočichy ČSOP Vlašim s názvem Závody kočárků 2019. I přes méně příznivé počasí dorazilo na místo několik kočárků a zazávodily si pro dobrou věc.
I přes chladné a trochu ubrečené počasí si do vlašimského zámeckého parku našlo cestu několik kočárků, které si zazávodily ve třech soutěžních kategoriích - maminky, tatínci a celé rodiny. Díky nižšímu počtu účastníky proběhly v každé kategorii rovnou finálové běhy, kdy každá kategorie byla obsazena pěti kočárky. První tři vítězové v kategorii si v závěru odnesli upomínkové předměty a všichni účastníci přispěli k dlouhodobému projektu mladých ochránců přírody Včelojedi, kterým je navracení zraněných zvířat zpět do volné přírody. Na závodě bylo vybíráno dobrovolné startovné, které poputuje právě na zraněná zvířata. Benefiční akce Závody kočárků 2019 vynesla pro Záchrannou stanici pro živočichy ČSOP Vlašim a pro paraZOO krásných 620 Kč, za které závodníkům mnohokrát děkujeme!
Reportáž z akce: https://benesovsky.denik.cz/zpravy_region/chladno-a-trocha-kapek-neodradila-od-soutezeni-jen-pet-rodicovskych-paru-20190414.html
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron